2019 - 2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı sonunda Fakültemiz bölümlerinin II. öğretim programlarında başarı sıralamasına göre ilk yüzde ona giren öğrenci listesi güncellenmiştir. Güncel liste aşağıdadır.

 

Harç İade Başvuru Tarihleri: 10-21 Şubat 2020 

Harç İadesi İçin Gerekli Evraklar: 

1-Harç İade Formu (form için TIKLAYINIZ)

2-Dekont

Yukarıdaki evraklarla birlikte Dekanlık makamına başvurulmalıdır.

 

Yalova İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı

İlk %10’a Giren Öğrenci Listesi (Güncel Liste)

 

Sosyal Hizmet Bölümü

ÇEEİ  Bölümü

 

Öğr. No

Ad Soyad

YANO

Sınıf

Öğrenci No

Ad Soyad

YANO

Sınıf

 

190204016

Feyza Köprülü

3,7

1

170210021

Naime Sena Erhan

3,75

3

 

190204047

İrem Aybey

3,67

1

170210038

Yunus Eren Kuyumcu

3,67

3

 

190204014

Sümeyye Tütüncü

3,44

1

170210030

Gülseren Aydoğan

3,5

3

 

190204064

Hafize Kaynar

3,43

1

170210035

Şeyma Ercan

3,42

3

 

180204041

Gülten Melisa Kayaalp

3,43

1

170210012

Neslihan Öztürk

3,33

3

 

190204027

Elif Karaman

3,37

1

170210005

Yasemin Gül

3,08

3

 

180204015

Büşra Kaplan

4

2

160210010

Efecan Özten

3,92

4

 

180204031

Medine Kapusuz

3,92

2

160210061

Burak Nadir

3,7

4

 

180204051

Selahattin Açar

3,83

2

160210048

Celal Serdar Aydoğdu

3,42

4

 

180204064

Beyza Akçınar

3,75

2

160210028

Kübra Cengiz

3,42

4

 

180204029

Hanim Akbaba

3,75

2

160210046

Başak Şenal

3,33

4

 

180204040

Nesrin Boz

3,58

2

160210016

Sedanur Kaya

3,15

4

 

180204022

Berat Buyruk

3,5

2

160210007

Recep Serin

3,12

4

 

170204012

Müjde Taşdelen

3,83

3

160210032

Hilal Yanık

3,1

4

 

170204010

Merve Ertaş

3,77

3

İktisat Bölümü

 

180204069

Gamze Meydan

3,63

3

Öğrenci No

Ad Soyad

YANO

Sınıf

 

170204077

Ezgi Ganpolat

3,6

3

170208048

Selvican Balcı

3,67

3

 

170204007

Nurcan Aldemir

3,6

3

170208016

Edanur Yavuz

3,67

3

 

170204044

Cansel Yıldız

3,5

3

170208004

Emre Uzun

3,58

3

 

170204017

Yonca Polat

3,5

3

170208078

Ömür Berat Ülkü

3,5

3

 

170204052

Fatma Nur Süzen

3,47

3

170208008

Tuğçe Akın

3,33

3

 

160204004

Yunus Demirci

4

4

170208066

Fatma Gülşah Topsakal

3,33

3

 

160204053

Sümeyye Beyza Çiçek

4

4

160208048

Zeynep Uslu

4,00

4

 

160204066

Burcu Havvatoğlu

4

4

160208049

Şeyma Boyun

3,83

4

 

160204047

Emine Koç

4

4

160208040

Çiğdem Öztürk

3,67

4

 

160204058

Elif Eken

4

4

160208061

Gökhan Bütün

3,67

4

 

160204059

Rabia Şener

3,92

4

160208001

Atakhan Aktürk

3,58

4

 

160204061

Büşra Akgün

3,92

4

160208804

Buse Senem Er

3,42

4

 

160204064

Hasret Kuruel

3,92

4

 

     

 

160204062

Sena Can Çalışkan

3,92

4

İşletme Bölümü

 

170204083

Çidem Akkurt

3,92

4

Öğrenci No

Ad Soyad

YANO

Sınıf

 

160204018

Elif Güngör

3,92

4

170202010

Şahin Balta

3,58

3

 

 

 

 

 

170202051

Sabri Can Tozlu

3,4

3

 

Uluslararası İlişkiler Bölümü

170202008

Kenan Özdemir

3,08

3

 

 

Öğr.  No

Ad Soyad

YANO

 

170202003

Mihrimah Enise Usta

3,02

3

 

150266001

Aslıhan Yardımcı

4

4

170202056

İrem Mengütay

2,53

3

 

150266021

Sedanur Gündoğdu

4

4

170202041

Mert Can Korkmaz

2,43

3

 

150266014

Seda Tutar

3,9

4

160202064

Onur Gemici

3,32

4

 

150266020

Vildan Özbek

3,63

4

160202045

Kübra Kan

3,28

4

 

150266040

Mesut Kırmızı

3,6

4

170202080

İlknur Ceyda Ulutürk

2,93

4

 

150266059

Gülşah Sarıkaya

3,08

4

150202043

Başak Düner

2,85

4

 

 

 

 

 

160202024

Onur Kılıç

2,5

4

 

 

 

 

 

160202019

Mehmet Emin Doğan

2,45

4

 

Etiket: YÜZDE ONA GİREN ÖĞRENCİLER - GÜNCEL LİSTE - 2019/2020 Güz YY